NOCLEGI

Noclegi w Gdyni

Jesteśmy zlokalizowani w Gdyni – przepięknym mieście nadbałtyckim . Nasza siedziba mieści się na Chwarznie, najbardziej zielonej dzielnicy miasta, otulonej Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Chwarzno to świetna baza na wakacyjne wypady zarówno do centrum Gdyni, Sopotu i Gdańska (ok 20 min samochodem), jak i okolicznych  kaszubskich jezior oraz Bałtyku.

Jest to idealne miejsce dla rodziny z dziećmi w różnym wieku; w okolicy znajduje się kilka placów zabaw oraz  boisk sportowych i  bierzni, kilka kilometrów tras rowerowych, oraz przepękne okoliczne lasy zachęcające do spacerów.

W pobliżu jest Biedronka, Żabka, Lidl, apteka i inne. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się 2 min drogi piechotą. Pomimo dobrze rozbudowanej infrastruktury, jest to bardzo cicha dzielnica willi i domów jednorodzinnych. W okresie letnim mamy do zaoferowania pokoje 2-4 osobowe w domu jednorodzinnym. Mile widzine zwierzaki, bez dodatkowych opłat cena 60 zł / za osobę /doba dzieci do 3 roku życia za darmo. Wystawiamy faktury.